2026. május 11-én egy közös találkozónak adott otthont a Jósa András Múzeum! Intézményünk nagy örömmel látta vendégül a kassai Kelet-Szlovákiai Múzeum és a miskolci Herman Ottó Múzeum munkatársait.
A nap első állomásaként a résztvevők a Kállay Gyűjteményben egy tárlatvezetésen ismerkedhettek meg a gyűjtemény értékeivel Szilágyi János vezetésével, majd Holmár Zoltán kollégánk kalauzolásával egy városi sétán fedezhették fel Nyíregyháza nevezetességeit.
A délutáni programok a Sóstói Múzeumfaluban folytatódtak.
Köszönjük az együtt töltött tartalmas napot minden résztvevőnek!
Fotók: Balogh József https://www.facebook.com/photo/?fbid=1293082342967081&set=pcb.1293086282966687


