A tegnapi vihar sajnos a Kállay Gyűjtemény udvarán is nyomot hagyott. A viharos szél több fát is megrongált.
Szeretnénk kifejezni hálás köszönetünket a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Nyíregyházi Tűzoltóságának, akik a mai napon szakszerűen és gyorsan elhárították a károkat.
Munkatársaik segítsége nélkülözhetetlen volt a biztonságos környezet helyreállításában.
Köszönjük a kitartó munkájukat!


